TELLI KOOLITUS!"Olen see, kes olen!" (OSKO ) näol on tegemist rahvusvahelise haridusliku programmiga 7-14 aastastele noortele, mille eesmärgiks on interaktiivsete  ja mänguliste meetoditega julgustada noori, et nad oma tegevustes täielikku potentsiaali rakendaksid ning ennast oma kehas enesekindlamalt tunneksid.

Eesti Gaidide Liidult on võimalik OSKO koolitust tellida ka oma meeskonnale!
Koolitust tellides on võimalik valida kahe erineva variandi vahel:


OSKO juhi koolitusTegemist on ühe-päevase koolitusega nendele, kes soovivad hakata "Olen see, kes olen!" hariduslikku programmi läbi viima 7-14 aastastele lastele. See tähendab, et koolitus sobib kõigile laste- ja noortega töötavatele inimestele, näiteks õpetajatele, noorsootöötajatele, huvijuhtidele, ringijuhendajatele, laagrikasvatajatele... 

OSKO juhi koolituse raames omandavad osalejad teadmised "Olen see, kes olen!" programmist ning õpivad kasutama OSKO programmi meetodeid ja käsiraamatuid. Tegemist on interaktiivse koolitusega, mille raames õpivad koolitusel osalejad kasutama programmi ja selle meetodeid oma töös noortega ning lisaks annab koolitus võimaluse vaadata ka enda sisse!
OSKO koolitus iseendaleTegemist on nelja-tunnise koolitusega nendele, kes soovivad rohkem teada "Olen see, kes olen" programmist ning omandada rohkem teadmisi iluideaalist ja selle hinnast, et aidata ennast või teisi. See tähendab, et koolitus sobib täiskasvanute ja noorte gruppidele, kes soovivad koolituse raames omandada teadmisi ja meetodeid, kuidas saada enesekindlamaks ning kuidas aidata sel teekonnal ka teisi (oma last, sõbrannat, abikaasat jne...)

OSKO koolitusel iseendale kasutame "Olen see, kes olen" programmi meetodeid, et identifitseerida iluideaali ning teadvustada selle hinda. Tegeleme koolituse käigus kehakõne analüüsimisega ning kasutame erinevaid meetodeid, mis aitavad kaasa enesekindluse edendamisele. Tegemist on interaktiivse koolitusega, milles osalejad õpivad tundma ennast enesekindlamalt, et saavutada oma tegemistes täielikku potentsiaali ning omandavad meetodid, et aidata seda teha ka oma lähedastel. 


OSKO koolituse tellimiseks küsi pakkumist info@gaidid.ee!Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar